سوالات متداول دستگاه های آسیاب

برای راحتی هر چه بیشتر مخاطبان عزیز اکوصنعت، مجموعه پرسش هایی را که احتمالا ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده است را پاسخ داده ایم.

🎯 کلا آسیاب چه دستگاهی است و چه مشخصاتی دارد؟

اگر با این دستگاه آشنایی ندارید، پیشنهاد میکنیم تا با انتخاب مدل مدنظر خود به شکلی حرفه ای با آن آشنا شوید + تصاویر و ویدئو

معرفی کامل آسیاب چکشی خوراک

🎯 چند مدل آسیاب داریم؟ بهترین مدل آسیاب کدام است؟

آسیاب های صنعتی در دو مدل چکشی و غلطکی طراحی و تولید میشوند.

آسیاب چکشی قدرتمندتر و سریع تر از آسیاب های غلطکی است و کارکردن با آن ساده تر است. به همین خاطر در کارخانه جات خوراک کارایی بیشتری دارد.

اگر می خواهید این دو مدل را به طور کامل از نظر طراحی، کارایی و نقاط و ضعف و قوت با یکدیگر مقایسه کنید، پیشنهاد میکنیم بررسی تخصصی زیر را مطالعه کنید + به همراه تصویر:

مقایسه جامع آسیاب چکشی و غلطکی (به زودی)

🎯 جنس و ضخامت چکش های استفاده شده در آسیاب چیست؟

چکش ها همگی از ورق CK60 ساخته شده اند.

🎯 نوع و ضخامت ورق استفاده شده در بدنه آسیاب چیست؟

بدنه آسیاب های اکوصنعت همگی از ورق CK45 ساخته شده اند و بسته به مدل دستگاه از 6 الی 15 میلیمتر متغیر میباشد.

🎯 تعداد درب های آسیاب های چکشی چندتا است؟ و چه تفاوتی دارد؟

آسیاب چکشی بسته به نوع طراحی و استاندارد های بکارگرفته شده توسط سازنده میتواند یک یا دو درب داشته باشد. تمامی آسیاب های ارائه شده در اکوصنعت دارای 2 درب هستند تا بالاترین سطح دسترسی و کنترل را به خریدار ارائه دهد. چرا که سرویس و تعویض قطعاتی مانند توری در آسیاب هایی که دو درب دارند، آسان تر انجام میگیرد.

🎯 آیا امکان خرید آسیاب چکشی با مشخصات سفارشی امکان پذیر است؟

بله، با توجه به اینکه محصولات موجود در اکوصنعت منحصرا توسط این برند ارائه میشود، امکان خرید آسیاب چکشی با موتور و جنس ورق متفاوت و حتی طراحی سفارشی برای خریداران فراهم میباشد.

🎯 چکش آسیاب ها چند طرفه است؟

چکش های بکاررفته در آسیاب ها 2 طرفه میباشد. آسیاب های اکوصنعت به گونه ای طراحی شده اند که از هر چکش بتوان 4 سری استفاده کرد. چرا که 3 گوشه دیگر چکش ها مانند گوشه اول طراحی شده اند و پس از فرسایش هر گوشه میتوان از گوشه دیگر استفاده کرد.

🎯 سوراخ های توری آسیاب به چه شکل است؟

سوراخ های توری آسیاب بیضوی شکل میباشد.

🎯 منظور از کوپل مستقیم در انتقال قدرت چیست؟

در این سیستم گشتاور تولید شده توسط موتور آسیاب به صورت مستقیم به شافت اصلی و چکش ها منتقل میشود. برخلاف مدل تسمه ای در آسیاب های کوپل مستقیم صد در صد قدرت موتور روی چکش ها پیاده میشود و راندمان دستگاه به حداکثر میرسد.

🎯 برند موتور آسیاب چکشی اکوصنعت چیست؟

برند موتور دستگاه آسیاب موتوژن تبریز است اما امکان استفاده از موتور سفارشی دیگر برند های ایران، چین و اروپا برای مشتریان مقدور میباشد.

🎯 بلبرینگ های آسیاب ساخت کجاست؟

در آسیاب های ما از بلبرینگ های باکیفیت ژاپنی استفاده میشود. اما امکان استفاده از بلبرینگ های سفارشی دیگر برند ها نیز مقدور میباشد.

🎯 در آسیاب های اکوصنعت، فاصله بین چکش ها و توری چقدر است؟

کمتر از 2 میلی متر

🎯 چگونه میتوان کیفیت خروجی آسیاب را بیشتر کرد؟

3 قطعه توری، چکش و موتور نقش بسزایی در کیفیت فرایند آسیاب دارند و هر چه قوی تر و با کیفیت تر باشند، قطعا راندمان بیشتر خواهد شد.

فهرست
Call Now Button